עבודה בחו"ל

אנגליה: מידע

עבודה באנגליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
הומור בריטי משובח, כדורגל טוב, נופים יפים ותרבות מדרגה ראשונה זה אנגליה. גם מי שנמצא למטרת עבודה באנגליה יכול לכייף בבריטניה ובעיקר בערי אנגליה כמו לונדון.

אם אתם מסורים ומשקיענים ונמצאים באנגליה בעקבות הצעות עבודה, עסקים או סתם שוהים במדינה למטרות תיירותיות, חשוב שתדעו שלא טעיתם ובחרתם באחד היעדים הטובים באירופה. באנגליה שפע של מוקדי משיכה, נופים מכל הסוגים, הופעות מובחרות ועוד. כל אלו מרוכזים במדינת אנגליה בכמה מעריה המרכזיות כאשר בכתבה זו נפרט בהרחבה על שלוש מהן.

ערים באנגליה

לונדון

מבין ערים באנגליה בפרט ובממלכת בריטניה בכלל, לונדון היא העיר הגדולה ביותר. יש הרואים בה כאחת הבירות העולמיות עקב עוצמתה הרבה מבחינה כלכלית, תרבותית, אמנותית, היסטורית ועוד. המזג והאווירה השוררים בלונדון, אנגליה יוצאי דופן ורק מי שמבקר בעיר יבחין וירגיש בהם מיד.

בין המוקדים המעניינים בלונדון ניתן למנות את הביג בן, גשר לונדון, רחוב אוקספורד המפורסם והיוקרתי, ההייד פארק, מוזיאון מאדאם טוסו, כיכר פיקדילי, ארמון בקינגהם, ארמון וסטמינסטר הלא הוא בניין הפרלמנט המוכר, מצודת לונדון המכונה "טאוור", הגלגל הענק של תמזה ועוד.

אוקספורד

העיר אוקספורד הינה אחת מהערים הראשיות במדינת אנגליה בעיקר מאחר ונמצאת בה אחת האוניברסיטות הנחשבות, הותיקות והישנות בממלכה הבריטית ואף בעולם כולו. האוניברסיטה עצמה מהווה מוקד משיכה לתיירים ומבקרים רבים בשל מבניה העתיקים והייחודיים.

מבנים נושנים אלו יוצרים תחושה מיוחדת בקרב רבים שמעט קשה להסבירה במילים אך מדובר בתחושת קרבה עצומה להיסטוריה הנהדרת שאופפת העיר. בעיר זו לומדים סטודנטים מכל העולם מה שמביא לכך שהעיר רב גונית וצבעונית עד מאוד, עניין שגם מוסיף לנופך הייחודי של אוקספורד המבדיל אותה מבין יתר הערים במדינת אנגליה.    

ברמינגהם

העיר ברמינגהם ממוקמת במרכזה של מדינת אנגליה והיא השנייה בגודלה בה. המוטיב המרכזי בעיר הוא מים מאחר ומצויות בעיר תעלות רבות כאשר אפשר לשוט בחלק מהן. באמצעות שייט בתעלות אלו ניתן לגלות את נופיה של העיר ולהכיר את רבדיה השונים.

בין האטרקציות הייחודיות בברמינגהם, אנגליה ניתן למנות את כיכר צ'מברליין, כיכר ויקטוריה, רובע התכשיטים המפורסם והנושן, הספרייה בברמינגהם שנחשבת לאחת הספריות היפות שנוסדו, מרכז הירידים והתערוכות הענק בברמינגהם בו נערכות תערוכות בנושאים בין - לאומיים שונים, המוזיאון לאמנות, הגלריה לאמנות ועוד.

אנגליה היא מדינה מסקרנת עד מאוד בזכות עריה המיוחדות המוזכרות לעיל ובזכות ערים נוספות במדינת אנגליה עליהן ניתן לקרוא באתרי תיירות כאלה ואחרים.