עבודה בחו"ל

ויזות ואישורים באנגליה

עבודה בחו"ל > עבודה באנגליה > ויזות ואישורים
עבודה באנגליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
עבודה בחו"ל היא אחד הטרנדים הגדולים של הישראלים בשני העשורים האחרונים. עבודה בחו"ל היא כבר מזמן לא רק עבודה בעגלות או מכירת ציורי שמן. האפשרויות העומדות בפני ישראלים הולכות וגדלות עם השנים. אנגליה, היא אחד היעדים הפופולריים לעבודה בחו"ל, מסיבות רבות, כגון: קרבה גיאוגרפית לישראל, חוזקו של המטבע המקומי במדינה, הכלכלה החזקה יחסית ועוד. המעבר למדינה אחרת למטרות עבודה, מצריך מראש התארגנות להסדרת חוקיות העבודה.

ויזת עבודה באנגליה

כיום בכדי לעבוד באנגליה, נדרש כל מהגר או עובד שאינו תושב או אזרח המדינה, להשיג אישור עבודה מסוים. אישורי עבודה לישראלים המעוניינים לעבוד באנגליה, ניתנים בשגרירות האנגלית בישראל. הליך הוצאת אישור העבודה כרוך במילוי טפסים הנוגעים לפרטיים אישיים ותעסוקתיים של העובד.
קיימים סוגי אישורים שונים לעבודה באנגליה:
  • Tier 1 - ויזת עבודה המתאימה לחוקרים באקדמיה, מתמחים, בעלי מומחיות בתחומם או בוגרים שזה עתה סיימו את לימודיהם באחת מהאוניברסיטאות במדינה
  • Tier 2 - ויזת עבודה המתאימה לעובדים מיומנים, אשר הוצעה להם הצעת עבודה מסוימת באנגליה (רופאים, אחיות, מהנדסים, כלכלנים ועוד) 
  • Tier 5 - ויזת עבודה לעובדים זמניים, אשר קיבלו הצעת עבודה ספציפית
  • ויזת עבודה לעובדים המיועדים להעסקה באופן פרטי בביתו של המעסיק (ניקון, טיפול, גינון, אבטחה ועוד)
  • ויזת עבודה המיועדת לבעלי עסקים המנהלים עסקים באנגליה

בעלי דרכון אירופאי

אנגליה, כחלק מהאיחוד הבריטי, שייכת כבר עשרות שנים לאיחוד האירופי. במסגרת היותה כזו, כל בעלי הדרכונים האירופאים, המשויכים לאיחוד, יכולים למעשה לחיות, לעבוד וללמוד במדינות האיחוד. זאת ללא צורך באישורים מיוחדים. הדרכון או האזרחות האירופאית, מהווים את האישור החוקי לכך. לכן במידה ואתם בעלי דרכון או אזרחות המשתייכים לאחת ממדינות האיחוד, תוכלו להגיע לאנגליה ולהתחיל לעבוד בלי דאגות. מעבר לכך הודות לדרכון או האזרחות, תהיו זכאים לשלל הטבות, כפי שזכאים להם שאר התושבים במדינה.

יתרונות

לעבודה חוקית באנגליה יתרונות רבים ובראשם כאב ראש הנחסך ממכם ומעניק שקט נפשי בכל הנוגע למשטרת ההגירה. שנית כפי שצוין קודם לכן, כאשר אתם עובדים בשחור, אינכם נהנים מזכויות והטבות הנכללות במסגרת עבודה חוקית ומוסדרת מבחינת שכר. באנגליה חוקים סוציאליים רבים, המגנים על זכויותיו ותנאיו של העובד, מה שעשוי לשדרג את איכות החיים בעבודה. בנוסף לכך, אישור עבודה חוקי פותר בעיה עיקרית המטרידה את העובדים בחו"ל והיא שמירת הכסף או העברתו לארץ. כאשר מדובר בסכומי כסף גדולים, קשה להתנהל באופן לא חוקי עם המזומן הרב, וכמובן שנלקחים סיכונים רבים של קנסות ואף מעצר – הן באנגליה והן בארץ.

לעבודה לא חוקית באנגליה, סיכונים רבים שעלולים להפוך את העבודה ללא כדאית ומשלמת. שלטונות ההגירה האנגליים מפעילים סנקציות חמורות על מהגרים לא חוקיים המגיעים לעבוד במדינה. החל ממעצר בכלא, הכנסת סעיף לדרכון של עבירה על החוק בגין עבודה לא חוקית במדינה זרה (מה שעשוי לחבל בסיכויי הכניסה העתידיים שלכם לכל אחת ממדינות האיחוד, ועל אחת כמה וכמה למדינות כגון ארה"ב ואוסטרליה) והגרוע מכל גירוש מהמדינה והחתמת "חותמת שחורה" בדרכון – חותמת שאוסרת את כניסתכם למדינה למספר שנים ולעיתים – לצמיתות.
עבודה באנגליה
השירותים שלנו