עבודה בחו"ל

אפשרויות תעסוקה באנגליה

עבודה בחו"ל > עבודה באנגליה > אפשרויות תעסוקה
עבודה באנגליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!

עבודה באחת הממלכות התרבותיות הגדולות והמפורסמות בעולם היא עבודה באנגליה! שלל משרות באנגליה מחכות לישראלים המחפשים עבודה באחד היעדים הפופלאריים בחו"ל. אנגליה היא מעצמה תרבותית מרהיבה, ממלכה עולמית של אוצרות- נופים ירוקים, ערים שוקקות, ארמונות מלוכה, אבירים, תרבות, מוסיקה ועוד. כמובן, איך אפשר לדבר על אנגליה מבלי להזכיר את לונדון? עיר הבירה האגדית. מגוון המשרות הוא עצום ותוכלו לעבוד באופן חוקי ולחסוך סכומים נכבדים.

עבודות באנגליה לא מכירות

משרות באנגליה אינן מוגבלות רק למכירות בעגלות או מכירת ציורי שמן. טרם פריצת שוק העגלות, הגיעו ישראלים רבים למדינה זו, במטרה לעבוד בעבודות שונות, אשר אמנם נדחקו לשוליים כיום בעידן "טירוף העגלות", אך גם בימינו ניתן להשתלב בהן. בין המשרות- עבודות אבטחה שונות, עבודה כאופר וטיפול בילדים, עבודות במנעולנות, עבודות בחנויות יוקרה, הדרכה, רילוקיישנים שונים, או עבודות מזדמנות אחרות כמו מלצרות ונקיון.

אבטחה

משרות באנגליה בתחום האבטחה הן פלח שוק מתגמל ומשתלם. עבודה באבטחה נחשבת לעבודה מכובדת ויוקרתית, תנאי העבודה מסודרים ונוחים והשכר עומד בצידה. מאבטחים ישראלים מועסקים בכל מיני מתקנים, רובם בשכונות יהודיות, שגרירויות ישראליות ובבתי חב"ד. העבודה אינטנסיבית אך מתגמלת- סידור העבודה הוא במשמרות, כאשר נדרשים ל- 5 עד 6 משמרות בשבוע, כל משמרת כ-10 שעות.

המשכורת הממוצעת בסביבות 2,000 פאונד לחודש, משמע כ- 10 פאונד לשעה. ברוב המקומות יש לחתום על חוזה עבודה לפחות לשנה, אך העבודה כוללת אפשרויות קידום והטבות שונות, כמו גם תנאי לינה מזמינים.

הצעות עבודה במכירות

החל מקיץ 2002 פרץ תחום המכירות גם לאנגליה, ונהיה פופולארי ביותר בשוק של משרות באנגליה. עבודה במכירות יכולה להניב בין 50-150 פאונד ליום (שהם שווי ערך ל- 100-300 דולר), שכר מכובד גם אם מתחשבים בהוצאות המחייה הגבוהות במדינה.

עבודה בעגלות באנגליה

עבודת מכירות בעגלות באנגליה, כוללת שיווק של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, אביזרי נוי, צעצועים, תכשיטים ועוד... לפני תחילת העבודה, עוברים העובדים הכשרה הכוללת הדרכה על המוצר, לימוד של שפה מקצועית לשיווק נכון, והדגמה על המוצר. העבודה דינאמית ודורשת שעות של עמידה על הרגליים, אך שכרה בצידה. שיא העונה הוא לקראת ה"כריסמס", בחודשים אלו כדאי להגיע עם מוטיבציה גבוהה, בעזרתה ניתן להגיע לאחוזי מכירות גבוהים ולרווחים מתגמלים אפילו מהרגיל.

מכירת צעצועים

גם צעצועים ניתן למכור בעגלות, למען האמת זו אחת העבודות החביבות מההיצע של משרות באנגליה. לקראת ה"כריסמס" מופיעים אינספור צעצועים חדשים שנמכרים כמתנות לחג וצעצועים כידוע, לעולם לא יוצאים מהאופנה. הצעצועים העדכניים מושכים את עיניהם של הילדים, ובזכות חדוות הילדות הזאת אתם יכולים להגיע לרווחים מרקיעי שחקים. ככל שתצליחו למכור יותר, ולהרוויח יותר ממכירת כל צעצוע, יתפח השכר האישי שלכם.

ציורי שמן

עבודה במכירת ציורי שמן, כוללת עבודה בשיטת "Door to Door  ". העבודה היא מעט פיזית (צריך לסחוב את הציורים ולעבור מדלת לדלת), ושיווקית, אך האנגלים, הידועים כאומה תרבותית, מעוניינים ברכישת אומנות, מה שהופך אותם לקהל צרכני אופטימאלי. בנוסף העבודה במכירת ציורי שמן מאפשרת התחככות עם האוכלוסייה המקומית, אתגר וסיפוק, ומהווה פלח מיוחד של משרות באנגליה.

לסיכום, משרות באנגליה מציעות קשת עבודות רווחיות, המטבע- פאונד (או לירה שטרלינג) הוא אחד היציבים והחזקים בעולם ויתרון השפה האנגלית כשפה המדוברת באנגליה, בולט גם הוא. בבחירה מאחת ממגוון המשרות באנגליה תוכלו לנהל שגרת חיים קורצת וייחודית, כאשר במשך היום תרוויחו משכורות שמנות, ובתום העבודה יפתח עושרן של הערים בפניכם, שלא לדבר על חיי הלילה המדוברים, בפרט בלונדון המהממת!

עבודה באנגליה
השירותים שלנו