עבודה בחו"ל

עבודה בבריטניה

עבודה באנגליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
עבודה בבריטניה
יודע קצת אנגלית ורוצה לעבוד בחו"ל? חפש עבודה בבריטניה! עבודה באנגליה או בבריטניה מאפשרת לחסוך בפאונדים ולטייל באירופה! מתאים לך? קרא פה על עבודות בבריטניה. צעירים רבים מישראל חפצים לעבוד בבריטניה משום הרווח הגדול שניתן להרוויח בערי הממלכה הבריטית ובשל הרצון העז לשפר בצורה משמעותית את השליטה בשפה האנגלית. כמו כן, עבודה בבריטניה מאפשרת לטייל בשאר יבשת אירופה ולהכיר את התנהלות חיי היומיום האירופאית.     

עבודה באנגליה במכירות

הצעות עבודה באנגליה מתמקדות בעיקר בתחומי השיווק והממכר, או במילים אחרות, בתחום המכירות. עבודה בבריטניה במכירות לא דורשת ניסיון קודם מאחר וניתנת הדרכה קצרה עם ההגעה לבריטניה וטרם תחילת העבודה. לאחר ההדרכה הקצרה, נדרש תרגול לא ארוך המבוצע לצד ועל ידי עובדים ותיקים יותר. כמו כן, כאמור בנ"ל, נדרשת גם ידיעת השפה האנגלית ברמת שיחה בינאישית. כלומר, יש לדעת את השפה האנגלית ברמה בסיסית.

שתי עבודות המכירה הנפוצות הן עבודה באנגליה במכירות ציורי שמן ועבודה בבריטניה במכירות בעגלות בקניונים ובמרכזי השופינג הגדולים והמוכרים. הראשונה היא עבודה שבה מוכרים תמונות שמן שאותן מייבאים לרוב ממדינות המזרח הרחוק. המכירה מתבצעת מדלת לדלת. כלומר, עובד מסוים מקבל אזור מסוים בו עליו להסתובב ולהציע למכירה את אותן התמונות.
 
יש לציין כי האזור שניתן לכל עובד יכול להיות אזור תעשייה ובו בתי עסק או אזור של רחובות ובהם בתים פרטיים. עבודה זו דורשת מהעובדים ללכת זמן רב ולעתים גם דורשת כוח פיזי כלשהוא מאחר וישנן תמונות ממוסגרות שמעט כבדות.

האופציה השנייה של עבודה בבריטניה במכירות היא, עבודה בעגלות בקניונים. עבודה זו דורשת עמידה ממושכת של כעשר שעות ביום במרכזי שופינג מסוימים (לרוב במוצלחים שבהם ואלו בעלי תנועת לקוחות ערה) לצד דוכני מכירה המציעים למכירה מוצרים שונים.

בין המוצרים ישנם מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, פטנטים, משחקי שעשוע, מיישרי שיער ועוד. עבודות המכירה באנגליה מתרכזות בעיקר בערים כמו: לידס, לונדון, מנצ'סטר, ליברפול, ניוקאסל ובעוד ערים מרכזיות וגדולות אחרות. ישנן גם הצעות עבודה בבריטניה שממוקמות בסקוטלנד ובאירלנד.        

תנאי עבודות בבריטניה

עבודות בבריטניה בתחום המכירות מסופקות על ידי חברות השמה אותן ניתן לאתר בקלות כבר מהארץ ודרך האינטרנט. עבודה בבריטניה דרך חברות אלו מהווה אופציה נוחה עבור ישראלים רבים מאחר והתנאים שהן מציעות לרוב נחשבים לטובים.

בין התנאים ניתן למנות אספקת מגורים משותפים עם שאר העובדים שכמובן משולמים מהמשכורת הניתנת בעבודה. עצם העובדה שהעובד עצמו אינו צריך להיות טרוד בחיפוש אחר דירה להשכרה בבריטניה והחברה עצמה מבצעת זאת עבורו, יש בכך הקלה משמעותית על העובד ועל התאקלמותו בעולם החדש אליו נכנס. 

במרבית המקרים המגורים שמספקות החברות מאובזרים כראוי. מלבד המגורים, יהיו חברות שידאגו לספק אשרת עבודה בבריטניה, עניין שגם מאוד מקל על העובד מאחר ולא נדרש ממנו להתעסק עם כל הכרוך בבירוקרטיה המסורבלת כמעה.

במהלך עבודה זו שוהים במקום תיירותי ומדהים בחו"ל ויש לנצל בחוכמה הזדמנות זו ולצאת לטייל בבריטניה בשעות הפנאי מהעבודה. ניתן לטייל בנופיה המשכרים, לצפות בהופעות המוזיקה הנחשבות בעולם, לבקר בירידים הבינלאומיים יוצאי הדופן ובמוזיאונים המסקרנים ועוד. לסיום, עבודה בבריטניה ללא ספק מאפשרת שילוב מנצח של חסכון כספי, טיול חלומי, שיפור האנגלית, מגורים בחו"ל והיכרות עם עולם חדש ומרתק!      
עבודה באנגליה
השירותים שלנו